Życie jest pełne niespodzianek | Oczy Wilka

Wow, miałam chwilę przerwy od spotkań z Wami na blogu - tęskniliście? Mam nadzieję, bo urlop urlopem, ale nie zwalniam książkowego tempa i przychodzę do Was z kolejną twórczością polskiej autorki!! Przed Wami Oczy Wilka od Alicji Sinickiej.Warto na początek wspomnieć, że Oczy Wilka są pierwszą częścią całej serii o wyjątkowym bohaterze pełnym sekretów. Nie jest to pierwsza publikacja Alicji Sinickiej - ma na swoim koncie już kilka perełek. Ta książka natomiast pokazała się w nowym wydaniu, a skoro o tym mówimy.. to nie da się nie zauważyć, że nowa odsłona robi swoje i przykuwa uwagę każdego. Jak nie zerknąć w te przepiękne oczy prawdziwego wilka na okładce? ;) 

Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.
Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku, respektu, ale i pożądania.
Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu?

Autorka swoją książką zdecydowanie pokazała, jakie życie potrafi być nieprzewidywalne i postawić kogoś wyjątkowego na drodze nawet w najdziwniejszej sytuacji, jaką może być stłuczka samochodowa. Jednocześnie tak błacha, ale niespodziewana sprawa sprawia, że bohaterka książki rozpoczyna przygodę pełną niespodzianek. Prawdziwy roller coaster, ale za to z jakim przystojniakiem u boku... 

Postacie są wyraziste, szczegółowo opisane - zwłaszcza nasz główny bohater, który ujmuje wyglądem, ale również charakterem i tajemniczością. Alicja Sinicka głodzi czytelnika, aż do momentu, kiedy przestanie móc odrywać się od jej twórczości i będzie poświęcał cały swój czas tylko niej. Ja mimo że nie mogłam sobie na to pozwolić, zdecydowanie poświęcałam książce więcej atencji niż powinnam. Cholera, nie żałuję!

To moje pierwsze spotkanie z piórem Alicji, ale już na tym etapie wiem, że chcę więcej. Fabuła zaskoczyła mnie dosyć mocno - spodziewałam się banalnego romansu, a zastałam sekrety i skomplikowaną przygodę Leny i Artura, jaka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Niesamowite zwroty akcji, wpleciony mrok w miłosną opowieść pełną namiętności - w końcu ktoś wzniósł ten gatunek na wyższy poziom! Brawo, Alicjo!

Ja na pewno sięgnę po kolejne tomy tej historii. Wam polecam zacząć od pierwszej części, a potem iść moimi śladami. Książkę znajdziecie tutaj. Za możliwość przeczytania, dziękuję:5 Komentarze

 1. Na pewno za jakiś czas sięgnę po tę serię. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam wiele pozytywnych opinii i myślę, że jak nadrobię swój stosik wstydu i hańby, to sięgnę po tę serię :) Zwłaszcza, że lubię pióro Autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzyma poziom, przystępna książka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mogę ci polecić ten prywatny ośrodek terapii uzależnień. Mają tam świetnych specjalistów i na pewno kazdy uzależniony od alkoholu i innych używek otrzyma fachową pomoc. Uzaleznienie jest straszne i potrafi negatywnie wpłynąć na relacje z bliskimi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat nie w moim typie książka ;)

  OdpowiedzUsuń